K.T.O.International spol. s r.o.

Sídlo:
Orlická 245, 503 46 Třebechovice pod Orebem
Kontaktní adresa:
Orlická 245, 503 46 Třebechovice pod Orebem
Kontaktní e-mail:
kto@kto.cz
Telefon:
+420 495 592 415, +420 603 841 214
IČ:
48151891
DIČ:
CZ48151891
Internetové stránky:
Internetový obchod:

Hlavní předmět podnikání

Velkoobchod voda- plyn - topení -sanita - chlazení - klimatizace.

Nabídka rozsáhlého certifikovaného sortimentu TZB skladem na všech pobočkách firmy, kompletace a rezervace zboží na určený termín, firemní doprava v rámci všech poboček ČR a SR, zajišťování dotací v programu Zelená úsporám a Kotlíkové dotace, množstevní a zákaznické slevy, prodejní akce, bonusy, velkoobchodní ceníky formou katalogu nebo pravidelnou aktualizací na webu, zdarma zpracování cenových nabídek, odborné technické poradenství, pořádání odborných školení projektantů a montážních firem, zahraniční školení spojené s exkurzemi ve výrobních závodech.

Představení firmy

Velkoobchodní společnost působící na trhu do roku 1992 s základním kapitálem 25 000 000,- Kč. V současné době máme 7 prodejních skladů v ČR a jeden na Slovensku. Cílem je dodávat montážním, stavebním a obchodním firmám kvalitní a cerfifikované materiály v oboru TZB. Dále zavádíme na český trh nové materiály, které pro nás vyráběji přední výrobci v EU.

Územní působnost:
Bratislava, Odborárska 52, 831 02 K.T.O.International Slovensko s.r.o, kto@ktosk.sk
Brno, Nové Sady 37, 602 00, brno@kto.cz
Liberec XIII - Doubí, České mládeže 519, 463 12, liberec@kto.cz
Olomouc - Lazce, Lazecká 70a, 772 00, olomouc@kto.cz,
Ostrava - Kunčičky, Vratimovská 624/11, 718 00, ostrava@kto.cz,
Praha 10, Nad Vršovskou horou 88/4, 101 00, praha@kto.cz
Slaná u Semil Slaná 74, 512 01, semily@kto.cz
Třebechovice pod Orebem, Orlická 245, 503 46, trebechovice@kto.cz

Fotogalerie

K.T.O.International spol. s r.o.K.T.O.International spol. s r.o.

Chcete být členem Asociace, nebo jen partnerem a získávat tak informace o našich aktivitách?

Partneři

Rychlý kontakt
Bartoškova 1697/18
Nusle (Praha 4)
140 00 Praha
 
IČO: 60433795
DIČ: CZ60433795
GPS: 50.0630058N, 14.4488369E
V obchodním rejstříku je zapsána pod spisovou značkou L 5449, Městský soud v Praze.
 
Telefon: +420 730 189 000
E-mail: info@aovv-tzb.cz
frame-scrollup