Konference na téma vytápění elektřinou, úložiště – baterie, nové trendy

Konference na téma vytápění elektřinou, úložiště – baterie, nové trendy7.5.2018

Dne 26.4.2018 pořádala Asociace odborných velkoobchodů a výrobců TZB ve spolupráci se společností Fenix Trading s.r.o. jednodenní konferenci na téma vytápění elektřinou, úložiště – baterie, nové trendy. Konference společně s exkurzí byla za velké účasti zájemců hodnocena jako velmi přínosná a úspěšná.

Jednu ze zajímavých přednášek odprezentoval Ing. Cyril Svozil, ředitel a majitel společnosti Fenix Trading s.r.o., který nás detailně seznámil s významným, pilotním projektem administrativního centra v Jeseníku, včetně jeho fotovoltaiky na střeše, uložiště baterií, systémem vytápění, chlazení a větrání. Vizionářský pohled na vytápění elektřinou, včetně uložišť, patřil k nejzajímavějším informacím. Přednáška byla doplněna exkurzí a názornou ukázkou této budovy.

http://www.aovv-tzb.cz/aktuality/dum-budoucnosti-kancelarske-centrum-fenix-v-jeseniku-realizovane-ve-standardech-roku-2020-slouzi-firme-i-vyzkumu-21

 

Společnost Fenix Trading s.r.o. a její rozvoj a působení na evropském trhu nám představila Managing Director Ing. Kateřina Jezerská. Po přednášce následovala zajímavá exkurze do výrobních hal. www.fenixgroup.cz/cs

 

Martin Petr, vedoucí tuzemského prodeje, se zaměřil na provozní náklady referenčních rodinných domů, realizované projekty, jejich  ekonomiku a zejména na působení prostředí v těchto objektech na jejich obyvatele.

Ing. Tomáš Kazda z VUT Brno měl vyčerpávající prezentaci o jednotlivých principech a realizovaných projektech světových uložišť elektrické energie. V závěru se soustředil na nejvýkonnější Li-Ion baterie a trendy budoucího vývoje v tomto oboru.

http://www.aovv-tzb.cz/aktuality/bateriove-systemy-pro-stacionarni-uloziste-energie-20

 

 

 

 

 

Ke stažení

Rychlý kontakt

Adresa: AOVV Bartoškova 18, 140 00 Praha 4
  • Tel.: +420 730 189 000
  • E-mail: info@aovv-tzb.cz
  • GPS: 50.0630058N, 14.4488369E
  • Jsme také na Facebooku
frame-scrollup